Nem jutottak ki a legutóbbi Eb-re, idén a vb-selejtezőit is elbukták, most pedig a bővebben
A franciákkal játszik a női kézilabda-válogatott
Hatalmas meglepetésre a svédek végeztek a magyar vb-csoport élén, a szlovénokat szerettük volna, de nagyon bővebben
Két vereség után három győzelemmel fejezte be a csoportját Magyarország
Két vereség után három győzelemmel fejezte be a csoportját Magyarország bővebben
Győzelemmel és önbizalommal várjuk a kiesés szakaszt
A magyar női kézilabda-válogatott az első félidőben megfordította a csehek elleni meccset, a másodikban már dominált is. 30-29 lett végül. Nem Románia vár ránk a 16 között, hamarosan kiderül, kivel bővebben
Csehország-Magyarország - A cseh-magyar női kézi-vb meccs percről percre
Ha nyerünk a női kézi-vb utolsó csoportmeccsén, harmadikok leszünk, és ellenfélre várunk. Ha veszítünk, akkor biztosan a románok várnak ránk a nyolcaddöntőben. Kövesse bővebben
Cirkuszban a helye a zsokénak, aki ilyet tud menteni
Jack Kennedy kirepült a nyeregből, de visszakapaszkodott, és aztán még nyert bővebben